Prodejna oken a dvěří Prostějov

Stavební firma > Prodejna

Vzorková prodejna oken a dveří SALAMANDER a RI OKNA

Ke spolupráci jsme si vybrali jednoho z nejstarších a největších výrobců plastových a hliníkových oken a dveří, společnost RI OKNA a.s.

Kromě kvalitních okenních prvků z profilů SALAMANDER, VEKA a dveřních výplní značek Piccaso a Perito nabízíme také výrobky od jiných výrobců.

Prodejna RI Okna Prostějov

Prodejem to pro nás nekončí

Výrobky vystavené v naší prodejně také montujeme. Získáváme tak cenné zkušenosti z praxe, o které se s vámi rádi podělíme.
Zastavte se u nás na prodejně v Prostějově a získáte víc, než byste očekávali.

Montáž

Montáž

Disponujeme vlastními vyškolenými montážníky. Po nákupu u nás budete vědět také termín, kdy vám zakoupené zboží přijedeme namontovat.

Servis

Servis

Ani montáží to pro nás nekončí. Po celou dobu záruky, ale také po ní získáte od nás servis, díky kterému si budete moci zakoupené výrobky užívat dlouhá léta.

Poradenství

Poradenství

Neustále sledujeme trendy ve stavebnictví a vzděláváme se. Budeme potěšeni, když se zastavíte pro radu. V oblastech, kde se necítíme pevní v kramflecích, se optáme jinde.

Virtuální prohlídka

Pohodlně se u nás porozhlédněte. Tedy alespoň virtuálně. Náš sortiment často obměňujeme. Takže co bylo včera, nemusí být dnes. Navíc s námi určite budete souhlasit, že reálné osahání dá za všechny produktové fotky. Máte-li cestu kolem, zastavte se. Najdete nás v Prostějově.

 • Otvírací hodiny

  Otevírací hodiny

  Máme otevřeno každý všední den od 8:00 - 16:00.

 • Kontaktní údaje

  Kontaktní údaje

  Mobil na nás je 724 710 709 a psát můžete na .

 • Cesta k nám

  Jak se k nám dostanete

  Nejjednodušší bude, když se mrknete na mapu.

Prodáváme produkty těchto výrobců

rolety, žaluzie a panelové posuvné stěny Bematech žaluzie Rolux dřevěné schody Jap střešní okna a půdní schody Fakro žaluzie, rolety a markýzy Climax interiérové dveře Dre půdní schody Dolle garážová vrata Hormann střešní okna Dakea střešní okna Okpol dveře Invado dveře Porta dveře Voster parapety Tozan vrata VHMONT bezpečností dveře SECURIDOORS chemie DEN BRAVEN Illbruck
Get in touch

Hledáte stavební firmu?

Pošlete nám poptávku a my vám řekneme, kolik by to stálo.